Kontakt

Gefle IF FF kansli

Besöksadress: Gavlehovsvägen 15 (Gavlevallen, ingång spelarentré)
Postadress: 806 33 Gävle
Bankgiro: 358-5684
Öppettider: mån-fre kl 09.00-12.00

 

Personal

Sebastian Zettergren
Affärsansvarig
sebastian.zettergren@geflefotboll.com
070-454 50 00
Arbetsområden:
Försäljning, sponsorer och kommersiella samarbeten, merchandise

Lars Sandberg
Sportadmin ansvarig, materialansvarig, evenemang o säkerhets ansvarig
lars.sandberg@geflefotboll.com
070-245 20 29
Arbetsområden:
Evenemang o säkerhet, Sportadmin, LOK-stöd, registrering av spelare/ledare, material inköp.

Linda Westerlund
Ekonomiansvarig och tf klubbchef
linda.westerlund@geflefotboll.com
070-304 45 59
Arbetsområden:
Organisation, personal, ekonomi, löneutbetalningar, domarkvitton, biljetter, kund- och leverantörsfakturor, medlems- och deltagaravgifter

 

Nils Westberg Löfgren
Fotograf och digital kommunikatör
nilswestberg@gmail.com
Arbetsområden:
Foto och film, sociala medier

 

A-lag herr

Mikael Bengtsson
Huvudtränare
mikael.bengtsson@geflefotboll.com

Mehmet Bakir
Assisterande tränare
memobakir@gmail.com

 

A-lag dam

Jonas Andersson
jonas.andersson79@hotmail.com

 

Akademi

Joacim Carlson, akademikoordinator
073 362 79 45
joacim.carlson@gavle.se

 

Barn och ungdom

Anders Berg, ledarkoordinator
070-209 55 81
anders.berg@geflefotboll.com

 

Ansvarig värdegrundsfrågor

Malin Rogström
070-232 35 45
malin@rogstrom.se

 

Styrelsen

Malin Rogström, ordförande
070-232 35 45
malin@rogstrom.se

Sune Nises, ledamot
Michael Hillring, ledamot
Marie Barrling, ledamot
Andreas Dahlén, ledamot
Daniel Kraft, ledamot
Jörgen Öbrink, ledamot
Hans Backman, suppleant

Hedersordförande
Leif Lindstrand

Valberedning
Anders Wikström, ordförande
Malin Markström
Jonas Larsson