Kontakt

Gefle IF FF kansli

Besöksadress: Gavlehovsvägen 15 (Gavlevallen, ingång spelarentré)
Postadress: 806 33 Gävle
Bankgiro: 358-5684
Öppettider: mån-fre kl 09.00-12.00

Faktureringsadress:

Gefle IF Fotboll
GEM 7368850006706
Box 171
831 22 Östersund

Pdf-faktura kan mailas till: gem@pdf.attest.nu

 

Personal

 

Daniel Kraft
Klubbchef
daniel.kraft@geflefotboll.com
073-246 54 40
Arbetsområden:
Övergripande ansvarig organisation, personal, marknadsansvarig, samarbetspartners och sponsorer

Lars Sandberg
Sportadmin ansvarig, materialansvarig, evenemang o säkerhets ansvarig
lars.sandberg@geflefotboll.com
070-245 20 29
Arbetsområden:
Evenemang o säkerhet, Sportadmin, LOK-stöd, registrering av spelare/ledare, material inköp.

Linda Westerlund
Ekonomiansvarig
linda.westerlund@geflefotboll.com
070-304 45 59
Arbetsområden:
Ekonomi, löneutbetalningar, domarkvitton, biljetter, kund- och leverantörsfakturor, medlems- och deltagaravgifter

 

Agneta Edin
Verksamhetsansvarig Ett bättre Gävle
agneta.edin@geflefotboll.com
070-513 41 30
Arbetsområden:
Projekt inom Ett bättre Gävle – Summercamp, Rastfotboll, Nattfotboll, Barn hjälper barn-cupen, He for She, Blåljusmatchen

 

Nils Westberg Löfgren
Fotograf och digital kommunikatör
nilswestberg@gmail.com
Arbetsområden:
Foto och film, sociala medier

 

A-lag herr

Mikael Bengtsson
Huvudtränare
mikael.bengtsson@geflefotboll.com

Mehmet Bakir
Assisterande tränare
memobakir@gmail.com

 

A-lag dam

Jonas Andersson
jonas.andersson79@hotmail.com

 

Akademi

Joacim Carlson, akademikoordinator
073 362 79 45
joacim.carlson@gavle.se

 

Barn och ungdom

Anders Berg, ledarkoordinator
070-209 55 81
anders.berg@geflefotboll.com

 

Ansvarig värdegrundsfrågor

Malin Rogström
070-232 35 45
malin@rogstrom.se

 

Styrelsen

Malin Rogström, ordförande
070-232 35 45
malin@rogstrom.se

Sune Nises, ledamot
Michael Hillring, ledamot
Marie Barrling, ledamot
Andreas Dahlén, ledamot
Jörgen Öbrink, ledamot
Hans Backman, suppleant

Hedersordförande
Leif Lindstrand

Valberedning

Anders Wikström, ordförande
anders.wikstrom@svenskelitfotboll.se
Malin Markström
Jonas Larsson